top of page
Szukaj
  • Czasuchwila

Zosia & Kuba | W Szczerym Polu | Krótka forma filmu

Na koniec roku 2023 chciałem się pochwalić wykonaniem filmu ślubnego w tzw. krótkiej formie. Jest to produkcja trwająca 15 minut, która zawiera wszystkie najważniejsze momenty tego istotnego dnia.


Ale zacznijmy od początku.


Z Kubą poznałem się pewnego razu na jednym z wesel, gdzie pełnił rolę fotografa. Szybko okazało się, że Kuba to fotograf z ogromnym zapałem i pasją do tego wymagającego zawodu. Muszę przyznać, że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, gdy zapytał mnie, czy mogę stworzyć dla niego film ślubny.


Była to niedziela, a dzień upłynął pod znakiem intensywnego słońca. Do tego dołączał stres związany z realizacją filmu w krótkiej formie. Tak, tego typu produkcje są zdecydowanie bardziej wymagające niż tradycyjne, długie filmy. Zosia i Kuba wybrali miejsce ślubu nieprzypadkowo - w ślubach tkwi magia, którą przenosi nas ksiądz prowadzący całą ceremonię. Ci, którzy byli, wiedzą o co chodzi; ci, którzy nie byli, mogą przenieść się w czasie, oglądając film.


Wesele odbyło się w malowniczym miejscu znanym jako "W Szczerym Polu". To naprawdę wyjątkowe miejsce, a mam nadzieję, że kiedyś tam wrócę, ponieważ klimat tego miejsca jest niepowtarzalny. Oprawą muzyczną zajął się doświadczony DJ, co z pewnością zapewniło sukces tego wyjątkowego wydarzenia.


Jeśli jesteś ciekaw, jak prezentuje się taki krótkometrażowy film ślubny, serdecznie zapraszam na seans.
3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page